-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31220000-4 Елементи електричних схем (вилка, коробка, розетка, шина, наконечник, клема)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-003480-a
Торги не відбулися
27 980.92
UAH без ПДВ
Номер:
6190f287bbed4e699a61abbc99973e02
Внутрішній номер закупівлі:
30086947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-003480-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Шара +380472550959 shara_iryna@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 980.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 11:13 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 11:13 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 980.92 31220000-4 Елементи електричних схем (вилка, коробка, розетка, шина, наконечник, клема)