-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Комп’ютерне обладнання» код ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-006260-a
Джерело фінансування закупівлі: власні кошти
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
1 093 205.83
UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 13:13 - 18.08.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо внесення змін
Номер:
8f311bdf602e48069ab91cd6c3b9f462
Дата опублікування:
14.08.2026 10:00
Опис:
Доброго дня!
Просимо внести зміни до тендерної документації, а саме до Додатка 1, та вилучити вимогу щодо надання документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів.
Дякуємо за розгляд нашого зверенення.
Відповідь:
Доброго дня! Зміни буду внесені.
Дата відповіді:
14.08.2026 11:30