-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комп’ютерне обладнання» код ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Оголошено тендер
1 311 847.00
UAH
Номер:
c1ec0f1ab3884669b717a3afbb5fd811
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-007613-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 311 847.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Комп’ютерне обладнання» код ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Примітки:
Замовник здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
13.08.2026 12:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 311 847.00 UAH