-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Автошини (всесезонні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-011650-a
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 3 робочих дні
400 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 17:10 - 28.08.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення 2
Номер:
2ef03e119a4347a796a1af2e708b4004
Дата опублікування:
26.08.2026 13:50
Опис:
Шини в розмірі 235/65 R18 існують
Відповідь:
Дякую
Дата відповіді:
26.08.2026 13:58
Відповідь надана
Уточнення 2
Номер:
bf951ce58d2a4aa9b6f9d9e1ecd7a70e
Дата опублікування:
25.08.2026 12:34
Опис:
І змініть неіснуючий розмір 265/65 R16С, і також приберіть "С". Дякуємо
Відповідь:
Дякуємо за увагу до нашої тендерної закупівлі. Зауваження прийняті. Як щодо розміру 235/65 R18?
Дата відповіді:
26.08.2026 13:41
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
8ed8676f098d4db8a729b7ea46c64a78
Дата опублікування:
25.08.2026 12:32
Опис:
Добрий день!
В розмірах
245/70 R17С
265/65 R17C
225/70 R16С
215/70Р16С
215/60Р16С
приберіть "С" і тоді все буде гаразд.
Відповідь:
Дякуємо за увагу до нашої тендерної закупівлі. Зауваження прийняті.
Дата відповіді:
26.08.2026 13:33
Відповідь надана
Запитання
Номер:
45aa04bf87134cfd83df9c3e46c96035
Дата опублікування:
24.08.2026 08:50
Опис:
Просимо перевірити. чи дійсно в розмірах 215/70Р16 та 215/60Р16 Вам дійсно необхідні легковантажні шини.
Відповідь:
Так, шини йдуть на легкові автомобілі із невеликою вантажопід'ємністю.
Дата відповіді:
25.08.2026 12:15
Відповідь надана
Помилка
Номер:
dde81d50ba7c475999a867779b8c592b
Дата опублікування:
24.08.2026 08:49
Опис:
Добрий день!
В розмірах:
245/70 R17С
265/65 R17C
225/70 R16С
не існує легковантажних шин.
2. 265/65 R16С - шин в такому типорозмірі взагалі не існує.
Відповідь:
Добрий день. Замовник товару запитує, чи можна замовити шини розміром 245х70 R17 - 8шт, 265х70 R16 - 8 шт, 265х70 R17 - 8 шт, 225х60 R16С - 8 шт, 225х70 R17С - 12 шт? А інші за списком є.
Дата відповіді:
25.08.2026 12:10