• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автошини (всесезонні)

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 1ed4e3258543469e9880668eba7d343e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-014193-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Перещепинська міська рада
Замовник: Перещепинська міська рада
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автошини (всесезонні)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.08.2026 17:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяПерещепинська
Сума400 000.00 UAH