• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Водолазне обстеження підводної частини роз’їзного теплоходу «Мусон» з вимірами залишкових товщин зовнішньої обшивки підводної частини корпусу судна для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 12 днів назад

87 555.56 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 16:15 - 16.08.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо строку подання тендерних пропозицій

Номер: 5ebe4234a48845a4a688fcebaf6565df
Дата опублікування: 13.08.2026 14:48
Опис: Шановний Замовнику! Дякуємо за відповідь та розуміємо важливість якнайшвидшого виконання робіт для забезпечення роботи теплоходу та критично важливої інфраструктури. Разом з тим, звертаємо увагу, що саме з огляду на важливість та специфіку закупівлі забезпечення достатнього строку для підготовки пропозицій є особливо важливим. На даний момент потенційним учасникам необхідно додатково опрацювати технічні умови закупівлі, визначити склад залученого персоналу та обладнання, отримати та перевірити відповідні документи, розрахувати вартість робіт та підготувати повний пакет тендерної пропозиції. При цьому, як було зазначено у попередньому зверненні, основні технічні характеристики судна та креслення, необхідні для визначення фактичного обсягу робіт, у складі тендерної документації не надані. Вважаємо, що продовження строку подання пропозицій на декілька днів не матиме суттєвого негативного впливу на строки отримання Замовником результату закупівлі, натомість дозволить залучити більше потенційних учасників та отримати більш конкурентні пропозиції. Більше того, скорочення кількості потенційних учасників через недостатній час для підготовки пропозиції може, навпаки, негативно вплинути на можливість Замовника отримати найбільш економічно вигідну пропозицію та своєчасно визначити виконавця робіт. У зв’язку з викладеним повторно просимо розглянути можливість продовження строку подання тендерних пропозицій хоча б на декілька робочих днів, з урахуванням необхідності забезпечення належної конкуренції та можливості потенційних учасників якісно підготувати свої пропозиції. Дякуємо за розуміння та сподіваємося на позитивне рішення.
Відповідь: Пропонована закупівля послуг не вважаться надто складною для підприємства з необхідним досвідом, обладнанням та персоналом. Вважаємо недоцільним збільшення строку надання тендерних пропозицій, оскільки, існує необхідність в якнайшвидшому відновленні класу судна для залучення зазначеного судна в обслуговування підприємства, а, в разі задовільних результатів проведення огляду підводної частини судна, Регістром ще буде визначений об’єм подальшого позачергового огляду для відновлення класу (згідно листа Регістра судноплавства України, що додається). Чуприна Олександр тел. (050) 440 59 03, e-mail: o.chupryna@uhe.gov.ua (надання роз’яснень учасникам закупівлі, що стосуються підготовки пропозицій)
Дата відповіді: 14.08.2026 12:23
Відповідь надана

Повторний запит щодо технічної інформації про судно

Номер: d144d08a58884593a9ee3987ea9edd57
Дата опублікування: 13.08.2026 14:45
Опис: Шановний Замовнику! Дякуємо за відповідь та за уточнення щодо правильної очікуваної вартості закупівлі. Разом з тим, наше питання щодо технічних характеристик судна та надання відповідної документації залишається без відповіді. Зазначаємо, що для розрахунку вартості саме водолазного обстеження підводної частини корпусу та виконання вимірювань залишкових товщин необхідно розуміти фактичний обсяг робіт, який безпосередньо залежить від розмірів, типу, осадки, конструкції та інших характеристик судна. Просимо Замовника надати зазначену інформацію безпосередньо через електронну систему закупівель, щоб вона була доступна на рівних умовах усім потенційним учасникам, а саме: основні розміри судна; тип та призначення судна; осадку; матеріал корпусу; район та умови проведення обстеження; орієнтовний обсяг підводної частини корпусу, що підлягає обстеженню; креслення загального розташування та/або теоретичне креслення корпусу; іншу інформацію, необхідну для визначення обсягу робіт та формування вартості пропозиції. Звернення до контактної особи телефоном не може замінити оприлюднення технічної інформації в електронній системі закупівель, оскільки така інформація є суттєвою для підготовки тендерної пропозиції та повинна бути доступною всім потенційним учасникам на однакових умовах. Також просимо, у разі надання додаткової технічної інформації або креслень, відповідним чином оприлюднити їх у складі тендерної документації через електронну систему закупівель. Дякуємо.
Відповідь: Доброго дня! Буде внесені зміни до ТД
Дата відповіді: 14.08.2026 12:28
Відповідь надана

Щодо підтвердження аналогічного досвіду

Номер: 29085eb9541c43059d55bd8ca739692c
Дата опублікування: 13.08.2026 14:42
Опис: Щодо підтвердження аналогічного досвіду Шановний Замовнику! Дякуємо за надане роз’яснення. Разом з тим, хочемо звернути увагу, що під час виконання судноремонтних робіт на суднах, які перебувають під технічним наглядом Регістру судноплавства України, роботи з контролю технічного стану корпусу, у тому числі визначення залишкових товщин корпусних конструкцій, виконуються в рамках встановлених Регістром процедур технічного нагляду. Відповідно до Правил Регістру судноплавства України «Технічний нагляд за суднами в експлуатації та за ремонтом їх елементів», технічний нагляд за суднами включає проведення оглядів та, за необхідності, виконання відповідних вимірювань для визначення технічного стану судна. При цьому обсяг окремих оглядів, вимірювань та випробувань визначається інспектором Регістру залежно від чинних вимог та конкретних умов. Таким чином, для судноремонтного підприємства водолазне обстеження та вимірювання залишкових товщин корпусу є не окремою від судноремонту діяльністю, а складовою процесу технічного обстеження судна та визначення необхідного обсягу ремонтних робіт, що здійснюється під час ремонту судна. Наше суднобудівно- судноремонтне підприємство регулярно виконує такі роботи під час ремонту суден власного флоту та суден контрагентів. При цьому відповідні роботи включаються до загального договору на судноремонт, а не оформлюються окремим договором на водолазне обстеження. У зв’язку з цим просимо Замовника уточнити: Чи буде прийнято як підтвердження аналогічного досвіду договір на судноремонт, у межах якого фактично виконувались водолазне обстеження підводної частини корпусу та вимірювання залишкових товщин корпусних конструкцій, а факт проведення таких робіт та їх виконання під технічним наглядом Регістру судноплавства України може бути підтверджений відповідними актами, звітами, документами Регістру або іншими документами? Вважаємо, що визначальним для підтвердження кваліфікації учасника має бути наявність фактичного досвіду виконання саме необхідних Замовнику робіт, а не форма договору, в межах якого такі роботи виконувалися. Просимо врахувати зазначене та передбачити можливість підтвердження аналогічного досвіду договорами на судноремонт, у складі яких фактично виконувалися необхідні роботи. Дякуємо.
Відповідь: Доброго дня! Буде внесені зміни до ТД
Дата відповіді: 14.08.2026 13:32
Відповідь надана

Щодо надання технічних характеристик судна

Номер: d0e5f088b8314fd587b1bf02f72a5f5e
Дата опублікування: 13.08.2026 08:21
Опис: Шановний Замовнику! У процесі опрацювання тендерної документації за процедурою закупівлі UA-2026-08-11-011015-a звернули увагу, що в наданих матеріалах закупівлі відсутня інформація щодо основних технічних характеристик судна, на якому передбачається виконання робіт. Для належної оцінки обсягу робіт, визначення необхідних ресурсів, обладнання, кількості залученого персоналу, тривалості виконання робіт та формування обґрунтованої цінової пропозиції просимо надати основні характеристики судна, зокрема: довжину судна; ширину; висоту борту; осадку; тип та призначення судна; матеріал корпусу; район/умови проведення обстеження; орієнтовну глибину занурення та доступну для обстеження частину підводної поверхні корпусу; іншу технічну інформацію, яка може впливати на обсяг та склад робіт. Також просимо надати креслення загального розташування судна та/або теоретичне креслення корпусу (за наявності) із зазначенням розмірів та основних конструктивних характеристик підводної частини корпусу. Зазначена інформація є необхідною для того, щоб учасники мали можливість належним чином оцінити фактичний обсяг робіт та підготувати конкурентоспроможну і обґрунтовану цінову пропозицію. У зв’язку з цим просимо надати зазначену інформацію та, у разі необхідності, внести відповідні уточнення/доповнення до тендерної документації. Дякуємо.
Відповідь: Додброго дня! Дякую за питання, Звертаю увагу що, При розміщенні інформації про закупівлю помилково була вказана неправильна очікувана вартість, правильна 87555,56 грн. (на сайті технячна помилка виправлення) Щодо конкретних питань по інформацію по судно, в тому числі надання креслень можете звернутися до контактної особи замовника, розміщеної в інформації про закупівлю або по тел. +38 050 443 82 95
Дата відповіді: 13.08.2026 13:25
Відповідь надана

Щодо підтвердження аналогічного досвіду виконання договорів

Номер: 7a9658a21e6a47dbb1a574808fc3a8d4
Дата опублікування: 13.08.2026 08:08
Опис: Шановний Замовнику! У Додатку №1 до тендерної документації, пунктом 3.1 визначено, що аналогічним за предметом закупівлі договором є договір на водолазне обстеження підводної частини судна з вимірами залишкових товщин зовнішньої обшивки підводної частини корпусу. Наше суднобудівне- судноремонтне підприємство має значний практичний досвід виконання зазначених робіт. Водолазні обстеження підводної частини суден, у тому числі вимірювання залишкових товщин зовнішньої обшивки корпусу, регулярно виконуються фахівцями підприємства під час проведення судноремонтних робіт на суднах власного флоту, а також на суднах контрагентів. Разом з тим, зазначені роботи, як правило, є складовою комплексу робіт з ремонту та технічного обслуговування судна і відповідно включаються до загального договору на виконання судноремонтних робіт, а не оформлюються окремим договором виключно на водолазне обстеження. У зв’язку з цим просимо надати роз’яснення: Чи буде вважатися належним підтвердженням аналогічного досвіду договір на виконання судноремонтних робіт, у межах якого фактично виконувалися роботи з водолазного обстеження підводної частини судна та вимірювання залишкових товщин зовнішньої обшивки підводної частини корпусу, за умови документального підтвердження фактичного виконання таких робіт? Також просимо розглянути можливість внесення відповідного уточнення до тендерної документації та передбачити можливість підтвердження аналогічного досвіду не лише окремим договором безпосередньо на водолазне обстеження, а й договором на судноремонт, у складі якого виконувалися роботи, аналогічні предмету цієї закупівлі. Вважаємо, що такий підхід дозволить залучити до участі підприємства, які мають фактичний та документально підтверджений досвід виконання необхідних робіт, незалежно від того, чи були такі роботи предметом окремого договору, чи виконувалися як складова частина комплексного договору на судноремонт. Просимо надати відповідне роз’яснення та, за необхідності, внести зміни до тендерної документації.
Відповідь: Доброго дня! Ремонтні роботи та інспекція Регісту судноплавства – це разні речі, разні цілі, різний очікуванний результат. Повинен бути досвід проведення саме таких робіт, договір на водолазне обстеження підводної частини судна з вимірами залишкових товщин зовнішньої обшивки підводної частини корпусу в присутності інспектора Регістру судноплавства.
Дата відповіді: 13.08.2026 13:28
Відповідь надана

Щодо продовження строку подання тендерних пропозицій

Номер: 0c6c9769691e4d1a91d8756a4aff81fc
Дата опублікування: 12.08.2026 17:31
Опис: Шановний Замовнику! Звертаємося з проханням розглянути можливість продовження строку подання тендерних пропозицій. Враховуючи специфіку та технічну складність предмета закупівлі, підготовка якісної та конкурентоспроможної пропозиції потребує додаткового часу для детального опрацювання технічного завдання, визначення необхідних ресурсів, обладнання та персоналу, а також формування відповідної калькуляції вартості послуг і підготовки повного пакета документів. Встановлений строк подання пропозицій є досить стислим для належної підготовки пропозиції на спеціалізовані послуги такого характеру. Продовження строку дозволить потенційним учасникам більш детально опрацювати вимоги закупівлі та підготувати обґрунтовані цінові пропозиції, що, у свою чергу, сприятиме забезпеченню належної конкуренції та можливості Замовнику отримати найбільш економічно вигідну пропозицію. З огляду на викладене, просимо Замовника продовжити кінцевий строк подання тендерних пропозицій на додатковий термін, бажано до 26–28 серпня 2026 року. Сподіваємося на позитивне рішення та зацікавленість у забезпеченні максимальної конкуренції серед потенційних учасників. Дякуємо за розуміння.
Відповідь: Додброго дня! Дякую за питання, Звертаю увагу що, При розміщенні інформації про закупівлю помилково була вказана неправильна очікувана вартість, правильна 87555,56 грн. (на сайті технячна помилка виправлення) Очікувана послуга повинна способствовать роботі теплоходу по забезпеченню критично важливої інфраструктури, тому переносить дату не бажано.
Дата відповіді: 13.08.2026 13:21