-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Водолазне обстеження підводної частини роз’їзного теплоходу «Мусон» з вимірами залишкових товщин зовнішньої обшивки підводної частини корпусу судна для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-011015-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
87 555.56
UAH без ПДВ
Номер:
52915f53418e4e22a018b17e91fc27a7
Внутрішній номер закупівлі:
30054692
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-011015-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чуприна Олександр 380504405903 o.chupryna@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
87 555.56 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 16:15 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 16:15 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 14:25
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 20.08.2026 15:07
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴87 555.56 Водолазне обстеження підводної частини роз’їзного теплоходу «Мусон» з вимірами залишкових товщин зовнішньої обшивки підводної частини корпусу судна для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"