-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (Засувки з обгумованим клином з епоксидним покриттям)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-007259-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 днів назад
70 587.50
UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 14:49 - 15.08.2026 00:00
Відповідь надана
Мова оригіналу
Номер:
3a35d77b514341ae8a2da2c3d7b27d15
Дата опублікування:
14.08.2026 11:38
Опис:
Шановний Замовнику!
У Тендерній документації зазначено, що у разі пропозиції продукції іноземного походження документ від виробника товару надається мовою оригіналу з обов’язковим додаванням автентичного перекладу українською мовою. У разі надання документа лише однією мовою (українською або іноземною) тендерна пропозиція підлягає відхиленню.
Просимо уточнити, чи правильно ми розуміємо зазначену вимогу: якщо учасник для підтвердження технічних характеристик запропонованої продукції надає посилання на офіційний веб-сайт іноземного виробника, де у відкритому доступі розміщена відповідна технічна інформація про товар, чи потрібно в такому випадку додатково надавати документ від виробника мовою оригіналу разом з його автентичним перекладом українською мовою?
Просимо також уточнити, чи може офіційна інформація, розміщена на веб-сайті виробника, бути належним підтвердженням технічних характеристик продукції без обов’язкового дублювання відповідного документа мовою оригіналу та українською мовою. Дякую!
Відповідь:
Доброго дня.
Ця вимога стосується завантажених у складі пропозиції документів а не офіційного веб-сайта іноземного виробника, для сайта переклад не потрібен.
Офіційна інформація, розміщена на ВЕБ-САЙТІ ВИРОБНИКА є належним підтвердженням технічних характеристик продукції та не потребує обов’язкового дублювання відповідного документа мовою оригіналу та українською мовою.
Дата відповіді:
14.08.2026 12:02
Відповідь надана
Документ якості та/або безпеки
Номер:
ff478a864cb54ff588a06da78c8b9049
Дата опублікування:
12.08.2026 11:23
Опис:
Шановний Замовнику!
У тендерній документації встановлено вимогу щодо надання учасником документа, який підтверджує якість та/або безпеку товару, виданого компетентними органами (підприємствами) у сфері якості та безпеки товарів, при цьому такий документ має містити відомості про виробника товару, зазначеного учасником у Формі 1.1 Додатку 1 до тендерної пропозиції.
З метою належного та однозначного виконання зазначеної вимоги просимо уточнити, який саме документ (його назву та вид) Замовник вважає належним для підтвердження якості та/або безпеки товару.
Просимо конкретизувати перелік прийнятних документів, щоб учасники мали можливість належним чином підготувати свої тендерні пропозиції та уникнути неоднозначного трактування зазначеної вимоги. Дякуємо!
Відповідь:
Дякуємо за запитання.
Це може бути сертифікат відповідності або висновок наукової санітарно-епідеміологічної експертизи або іншій документ, якій підтверджує якість та/або безпеку ТОВАРУ, що виданий компетентними органами (підприємствами) у сфері якості та безпеки товарів.
Дата відповіді:
13.08.2026 15:54