-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (Засувки з обгумованим клином з епоксидним покриттям)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-007259-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 днів назад
70 587.50
UAH без ПДВ
Номер:
9c24ca5a46a04f96ad56a94b6f6fe7ee
Внутрішній номер закупівлі:
30038545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-007259-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лук'янов Роман Григорович 380503436021 r.lukianov@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 587.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 14:49 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 14:49 - 18.08.2026 08:00
Аукціон:
19.08.2026 13:21 - 19.08.2026 13:50
Період кваліфікації:
19.08.2026 13:50 - 24.08.2026 12:32
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 587.50 ДК 021:2015 – 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (Засувки з обгумованим клином з епоксидним покриттям)