-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Система відеонагляду
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-003723-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
2 545 236.12
UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 11:50 - 21.08.2026 00:00
Відповідь надана
Звернення за роз'ясненнями щодо тендерної документації
Номер:
9530b4ced1864b2ab645b92346940cb8
Дата опублікування:
19.08.2026 12:10
Опис:
Прошу надати роз'яснення щодо Додатка 3 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі» (у редакції зі змінами від 18.08.2026).
1. У позиціях 2.8 та 3.8 (Кронштейн Dahua DH-PFA152-E, комплекти для ВП «Лікарня святого Луки» та ВП «Лікарня святого Миколая») графа «Кількість шт.» не заповнена. Прошу зазначити необхідну кількість за цими позиціями або підтвердити, що поставка за ними не передбачена.
2. У позиціях 1.20, 2.20, 3.19, 4.18, 5.18, 6.18 зазначено найменування «Кабель UTP Cat.5e 305 м» із кількістю 1700, 1660, 1600, 1600, 1600 та 1600 відповідно за одиницею виміру «шт.». Прошу уточнити, у яких одиницях визначено зазначену кількість: у погонних метрах кабелю чи у бухтах по 305 м кожна.
3. У комплекті для ВП «Лікарня святого Пантелеймона» передбачено один відеореєстратор Dahua DHI-NVR5864-EI (позиція 1.3) із зазначеною у технічних вимогах кількістю відсіків 8×SATA, а також накопичувачі за позиціями 1.1 та 1.2 загальною кількістю 13 шт. Прошу підтвердити спосіб розміщення зазначених накопичувачів або уточнити їх необхідну кількість.
Роз'яснення за наведеними питаннями необхідні для коректного формування ціни тендерної пропозиції та обсягу поставки.
Відповідь:
1. По позиціях 2.8 та 3.8 поставка не передбачена. У тендерну документацію будуть внесені зміни.
2. У позиціях 1.20, 2.20, 3.19, 4.18, 5.18, 6.18 одиниці виміру кабелю 1700, 1660, 1600, 1600, 1600 та 1600 метрів погонних. У тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
3. У Замовника є в наявності відео реєстратори в які потрібно інтегрувати дані жорсткі диски.
Дата відповіді:
19.08.2026 15:52