• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Система відеонагляду

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 днів назад

2 545 236.12 UAH без ПДВ
Номер: 65c56be7862843cbb84cbffac2319596
Внутрішній номер закупівлі: 30035024
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-003723-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 545 236.12 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 11:50 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 11:50 - 24.08.2026 10:00
Аукціон: з 25.08.2026 13:11
Період кваліфікації: 24.08.2026 10:00 - 25.08.2026 11:44
Період завантаження договору: 31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 545 236.12 Система відеонагляду