-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки Г (13-100) за ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-012857-a
Закупівля здійснюється для потреб протягом 2026 - 2027 р.р. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги відмінено
837 698.33
UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 21:52 - 11.08.2026 00:00
Відповідь надана
Скарга
Номер:
999b71fc730e4d5ba4ee7934f5072477
Дата опублікування:
07.08.2026 23:15
Опис:
Замовник внесіть зміни та не затягуйте процес проведення закупівлі. Бо в понеділок подамо скаргу
Відповідь:
Звернення розглянуто. Замовником прийнято рішення про відміну відкритих торгів. Після коригування планування та технічних вимог закупівлю буде оголошено повторно.
Дата відповіді:
09.08.2026 10:01
Відповідь надана
Запитання до предмету закупівлі
Номер:
21988616f83040a8a6808112a4904852
Дата опублікування:
06.08.2026 12:13
Опис:
Добрий день, просимо внести зміни до Технічної частини Тендерної документації та прописати показники якості для вугіооя марки Г(Г2) 13-100 для Львівсько-Волинського басейну. Згідно ДСТУ 7146-2010 для вугілля цієї марки прописані показники Зольності не більше - 24% волога- не більше - 8,0 % , нижча теплота згорання - не менше- 5300,0 ккал/кг, масова частка кусків розміром менше нижчої границі не більше - 20,0%.
Відповідь:
Щодо марки Г (Г2) 13–100 мм та Львівсько-Волинського басейну.
Замовником розглянуто звернення та за результатами його розгляду встановлено необхідність перегляду технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, зокрема щодо вугілля марки Г фракції 13–100 мм.
Оскільки зазначені зміни потребують коригування планування закупівлі та тендерної документації, внести їх у межах цієї процедури закупівлі неможливо.
У зв’язку з цим Замовником прийнято рішення про відміну відкритих торгів. Після внесення відповідних змін до планування та технічних вимог закупівлю буде оголошено повторно.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
09.08.2026 10:01
Відповідь надана
Щодо внесення змін до тендерної документації
Номер:
946e50ac68e34421a684cb8f03888877
Дата опублікування:
06.08.2026 10:37
Опис:
Шановний Замовнику!
Після ознайомлення з тендерною документацією нами виявлено невідповідності технічних характеристик предмета закупівлі вимогам чинного ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам'яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови».
Зокрема, у Додатку 3 документації встановлено такі показники якості, що характеризують безпечність предмета закупівлі:
загальна сірка на сухий стан палива, % - не більше ніж 1,5;
хлор на сухий стан палива, % - не більше ніж 0,15;
миш'як на сухий стан палива, % - не більше ніж 0,005.
Водночас зазначені показники не відповідають вимогам ДСТУ 7146:2010, яким передбачено:
загальна сірка на сухий стан палива, % - не більше ніж 3,0 (для збагаченого вугілля) та 4,0 (для незбагаченого вугілля);
хлор на сухий стан палива, % - не більше ніж 0,6;
миш'як на сухий стан палива, % - не більше ніж 0,02.
Крім того, документацією встановлено показник:
масова частка кусків розміром менше нижньої границі, % - не більше ніж 15,
тоді як відповідно до вимог ДСТУ 7146:2010 цей показник становить не більше ніж 17 %.
Також встановлено вимогу:
нижча теплота згоряння на робочий стан палива - не менше ніж 5500 ккал/кг,
однак згідно з ДСТУ 7146:2010 зазначений показник повинен становити не менше ніж 5600 ккал/кг.
Враховуючи викладене, просимо привести технічні вимоги тендерної документації у відповідність до положень ДСТУ 7146:2010 та внести відповідні зміни до Додатка 3.
Внесення зазначених змін сприятиме дотриманню принципів відкритості, недискримінації учасників та добросовісної конкуренції, а також дозволить уникнути подання скарг до органу оскарження та можливого затягування процедури закупівлі.
Сподіваємося на оперативний розгляд даного звернення та внесення відповідних змін до тендерної документації.
Відповідь:
Щодо невідповідностей технічних показників.
Замовником розглянуто звернення та за результатами його розгляду встановлено необхідність перегляду технічних і якісних характеристик предмета закупівлі.
Оскільки зазначені зміни потребують коригування планування закупівлі та тендерної документації, внести їх у межах цієї процедури закупівлі неможливо.
У зв’язку з цим Замовником прийнято рішення про відміну відкритих торгів. Після внесення відповідних змін до планування та технічних вимог закупівлю буде оголошено повторно.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
09.08.2026 10:01