-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки Г (13-100) за ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-012857-a
Закупівля здійснюється для потреб протягом 2026 - 2027 р.р. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги відмінено
837 698.33
UAH без ПДВ
Номер:
90b0eec903fb4167b4fe861cf9205842
Внутрішній номер закупівлі:
30006048
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-012857-a
Замовник:
Кротівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392756
-
Адреса:
37054, Україна, Полтавська область, село Кроти, Польова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Харченко +0957552367 kroti_bi@ukr.net https://krotivskyy-internat.pl.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
837 698.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 21:52 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 21:52 - 14.08.2026 23:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:07
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
13e5001b5a844396abfbee389c4f7393
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення відкритих торгів Замовником за результатами розгляду звернень учасників та додаткового аналізу тендерної документації виявлено необхідність коригування окремих технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначених у Додатку 3 до тендерної документації.
За результатами аналізу встановлено, що окремі положення технічної специфікації потребують приведення у відповідність до вимог чинних нормативних документів, зокрема ДСТУ 7146:2010 та ДСТУ 3472:2015, а також уточнення з урахуванням фактичної потреби Замовника. Для усунення виявлених невідповідностей необхідно внести зміни до технічної специфікації та відповідним чином скоригувати планування закупівлі. З огляду на характер та обсяг необхідних змін усунути зазначені невідповідності шляхом внесення змін до тендерної документації в межах уже розпочатої процедури закупівлі неможливо. У зв’язку з неможливістю усунення виявлених порушень вимог законодавства у сфері публічних закупівель Замовником прийнято рішення відмінити відкриті торги відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. Після коригування планування закупівлі та приведення технічних вимог у відповідність до чинних нормативних документів і фактичної потреби Замовника закупівлю буде оголошено повторно.
Період оскарження:
09.08.2026 11:20 - 20.08.2026 00:00
Дата опублікування:
09.08.2026 11:20
Дата виконання:
20.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴837 698.33 Вугілля кам'яне марки Г (13-100) за ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо