-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 54514 – Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024: W011060204 – Багатокомпонентні тест-смужки для аналізу сечі (у ручному режимі)); (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024: W010106020601 – Контрольні матеріали для аналізу сечі); НК 024:2023: 58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/напівавтоматичні системи; НК 031:2024: W0103010103 – Загальний аналіз крові); (НК 024:2023: 61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини); (НК 024:2023: 61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини)); (НК 024:2023: 59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/напівавтоматизованих систем; НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини)); (НК 024:2023: 55866 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024: W0103010503 – Багаторівневі референтні значення показників крові)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-007726-a
Завершена
366 629.36
UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 14:33 - 09.08.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим