-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 54514 – Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024: W011060204 – Багатокомпонентні тест-смужки для аналізу сечі (у ручному режимі)); (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024: W010106020601 – Контрольні матеріали для аналізу сечі); НК 024:2023: 58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/напівавтоматичні системи; НК 031:2024: W0103010103 – Загальний аналіз крові); (НК 024:2023: 61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини); (НК 024:2023: 61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини)); (НК 024:2023: 59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/напівавтоматизованих систем; НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини)); (НК 024:2023: 55866 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024: W0103010503 – Багаторівневі референтні значення показників крові)
Оголошено тендер
392 293.41
UAH
Номер:
330262cc1f4c4da3b09d4c1016d6cec8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-008950-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
392 293.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 54514 – Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024: W011060204 – Багатокомпонентні тест-смужки для аналізу сечі (у ручному режимі)); (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024: W010106020601 – Контрольні матеріали для аналізу сечі); НК 024:2023: 58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/напівавтоматичні системи; НК 031:2024: W0103010103 – Загальний аналіз крові); (НК 024:2023: 61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини); (НК 024:2023: 61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини)); (НК 024:2023: 59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/напівавтоматизованих систем; НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини)); (НК 024:2023: 55866 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024: W0103010503 – Багаторівневі референтні значення показників крові)
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 04.08.2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.08.2026 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума392 293.41 UAH