-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-011242-a
Завершена
467 662.50
UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 19:54 - 03.08.2026 00:00
Відповідь надана
Уточненя
Номер:
fd7387261bc14eed9087c339125c485a
Дата опублікування:
31.07.2026 11:37
Опис:
Вітаю, шановний замовнику необхідно уточнення щодо позиції 4 Лоту 1 Шрус внутрішній-яка сторона вам необхідна, т.я. лівий та правий різні
Відповідь:
Доброго дня!
Дякуємо за Ваше звернення.
Повідомляємо, що за позицією 4 Лоту 1 «ШРУС внутрішній» необхідно 2 лівих і 2 правих.
Дата відповіді:
31.07.2026 12:51