-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-011242-a
Завершена
467 662.50
UAH без ПДВ
Номер:
feea76edd6dc45f6937cb1d283b0cac7
Внутрішній номер закупівлі:
29946456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-011242-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38540447
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул.Гузара Любомира будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нартова Катерина Володимирівна +380665378980 zakupivli@103.kr.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
467 662.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 19:54 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 19:54 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
06.08.2026 12:18 - 06.08.2026 16:12
Період кваліфікації:
06.08.2026 16:12 - 13.08.2026 20:02
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴166 760.00 Запасні частини для автомобілів Citroen Jumper, Vin-код VF7YD3MFB12U79149
- Лот №2 ₴202 385.83 Запасні частини для автомобілів Volkswagen Crafter, Vin-код WV1ZZZSYZM9050435
- Лот №3 ₴85 000.83 Запасні частини для автомобілів Renault Master, Vin-код VF1MAFESH66178155
- Лот №4 ₴1 968.34 Запасні частини для автомобілів Opel Combo Vin-код W0L0XCF06A4100311
- Лот №5 ₴11 547.50 Запасні частини для автомобілів Mersedes Sprinter Vin-код WDB9066331S740709