-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний І ґатунку
Тендер Prozorro UA-2019-01-24-002287-a
Під місцем поставки слід розуміти адреси визначені Замовником, а саме: вул. Лисенка, 31, м. Львів, 79008 та вул. Лікарська, 3, смт. Брюховичі, Львівська обл.
Торги не відбулися
201 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 007.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 007.50 UAH
Період уточнення:
24.01.2019 17:22 - 01.02.2019 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим