-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний І ґатунку
Тендер Prozorro UA-2019-01-24-002287-a
Під місцем поставки слід розуміти адреси визначені Замовником, а саме: вул. Лисенка, 31, м. Львів, 79008 та вул. Лікарська, 3, смт. Брюховичі, Львівська обл.
Торги не відбулися
201 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 007.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 007.50 UAH
Номер:
e077345098104b36bf2558fde1a15ba6
Внутрішній номер закупівлі:
2992467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-24-002287-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Лисенка, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жаботинська Ліля Олексіївна 380322368161 ekonomist.oh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
201 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 007.50 UAH
Період уточнення:
24.01.2019 17:22 - 01.02.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2019 17:22 - 11.02.2019 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний І ґатунку
Кількість
15500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511001
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ" YLOMIKOVSKYI@HLIBPROM.COM.UA http://hlibprom.com.ua
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська обл., Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ХЛІБНА, будинок 2
Початкова пропозиція
170 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 500.00 UAH з ПДВ
Документи
96
Скарги
0