-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні серветки (61050 - Нагрудник стоматологічний)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-004559-a
Торги не відбулися
86 845.79
UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 12:04 - 28.07.2026 00:00
Відповідь надана
Аналог
Номер:
86b7e173f9814757a383fbf376563bc3
Дата опублікування:
26.07.2026 12:06
Опис:
Прошу Вас надати відповідь. Чи можна пропонувати серветки в розмірі 410х330 . Дякую за відповідь
Відповідь:
Шановний Учасник! Стоматологічна серветка ( нагрудник) призначена для захисту одягу пацієнта від забруднення водою, слиною, препаратами та кров'ю під час маніпуляцій. Серветка розміром 45х33 см має площу 1485 см², а серветка 41х33 см — лише 1353 см². Зменшення площі майже на 10% суттєво знижує рівень захисту та збільшує ризик забруднення одягу пацієнта. Менша серветка (41 см) залишатиме незахищеною нижню частину грудей або зону живота, що не дозволить повноцінно забезпечити захист пацієнтів під час стоматологічних маніпуляцій відповідно до внутрішніх медичних стандартів закладу. Вимоги ТД залишаються без змін.
Дата відповіді:
27.07.2026 11:21
Відповідь надана
аналог
Номер:
2e6e4309bd194a09849bf417c960a5f3
Дата опублікування:
24.07.2026 13:51
Опис:
Доброго дня. Чи можемо пропонувати аналог розміру 410х330 . Дякую за відповідь
Відповідь:
Шановний Учасник! Стоматологічна серветка ( нагрудник) призначена для захисту одягу пацієнта від забруднення водою, слиною, препаратами та кров'ю під час маніпуляцій. Серветка розміром 45х33 см має площу 1485 см², а серветка 41х33 см — лише 1353 см². Зменшення площі майже на 10% суттєво знижує рівень захисту та збільшує ризик забруднення одягу пацієнта. Менша серветка (41 см) залишатиме незахищеною нижню частину грудей або зону живота, що не дозволить повноцінно забезпечити захист пацієнтів під час стоматологічних маніпуляцій відповідно до внутрішніх медичних стандартів закладу. Вимоги ТД залишаються без змін.
Дата відповіді:
27.07.2026 11:21