-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні серветки (61050 - Нагрудник стоматологічний)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-004559-a
Торги не відбулися
86 845.79
UAH без ПДВ
Номер:
9259f7935d3040069764ccf488b512af
Внутрішній номер закупівлі:
29890582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-004559-a
Замовник:
Дніпровський державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010681
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Володимира Вернадського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залюбовська Вікторія Володимирівна +380990036877 tenderviktorijadma88@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
86 845.79 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 12:04 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 12:04 - 31.07.2026 00:00
Аукціон:
з 31.07.2026 11:05
Період кваліфікації:
31.07.2026 00:00 - 05.08.2026 15:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴86 845.79 Стоматологічні серветки (61050 - Нагрудник стоматологічний)