-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт при бурінні свердловини 154 Великобубнівського родовища для НГВУ «Охтирканафтогаз» АТ «Укрнафта»
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-003974-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
11 500 278.32
UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 11:38 - 01.08.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо розміру забезпечення виконання договору
Номер:
f6bc9a353d1741aca4f016a35ee34009
Дата опублікування:
23.07.2026 12:32
Опис:
Відповідно до ст.27 Закону України "Про публічні закупівлі" розмір забезпечення виконання договору про закупівлю не може перевищувати 5% вартості договору про закупівлю. Отже замовник може встановити будь-який розмір забезпечення.виконання договору про закупівлю в діапазоні 0-5% вартості договору про закупівлю.
Оформлення банківських гарантій вимагає значних фінансових витрат, які можуть дозволити собі не всі добросовісні учасники.
З метою розширення конкуренції та можливості надання більш економічно вигодної пропозиції просимо розглянути можливість встановити розмір забезпечення виконання договору про закупівлю в розмірі не більше 2%
Відповідь:
Замовником внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
24.07.2026 12:48
Відповідь надана
Щодо розміру забезпечення тендерної пропозиції
Номер:
7065ae1d88064eca8364c1472385e3de
Дата опублікування:
23.07.2026 12:29
Опис:
Відповідно до ст.25 Закону України «Про публічні закупівлі» Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати 0,5 відсотка очікуваної вартості закупівлі у разі проведення тендеру/спрощеної закупівлі на закупівлю робіт та 3 відсотків у разі проведення тендеру/спрощеної закупівлі на закупівлю товарів чи послуг на умовах, визначених тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. Тобто законодавством передбачено, що замовник може встановити будь-який розмір забезпечення, який не перевищує вищазаначених граничних розмірів.
Враховуючи велику кількість та значну вартість закупівель ПАТ «Укрнафта» за кодом ДК 021:2015 76530000-7, необхідність здійснення Учасником значних витрат на оформлення банківських гарантій, просимо встановити розмір забезпечення тендерної пропозиції у розмірі не більше 1%.
Відповідь:
Замовником внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
24.07.2026 12:48