• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт при бурінні свердловини 154 Великобубнівського родовища для НГВУ «Охтирканафтогаз» АТ «Укрнафта»

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

11 500 278.32 UAH без ПДВ
Номер: 2d6f17f84e16425d80d9edf3eff977cc
Внутрішній номер закупівлі: 29890001
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-003974-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 11 500 278.32 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 11:38 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 11:38 - 04.08.2026 10:00
Аукціон: з 05.08.2026 15:14
Період кваліфікації: 04.08.2026 10:00 - 12.08.2026 11:49
Період завантаження договору: 18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 500 278.32 Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт при бурінні свердловини 154 Великобубнівського родовища для НГВУ «Охтирканафтогаз» АТ «Укрнафта»