-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення та придбання навчальних матеріалів для учнів «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти. 6 клас» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою забезпечення реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» за модельною навчальною програмою «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» (О. Аркуша, В. Дяків, М. Мудрий та ін.) для 5–6 класів закладів загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 06.03.2023 р. №1357
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-003884-a
Розрахунки здійснюються Замовником у безготівковій формі протягом 20 календарних (двадцяти) днів . Строк надання послуг до 30.11.2026 року. Місце надання послуг: 79008, м .Львів, вул. Просвіти,4а.
Торги відмінено
466 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 11:46 - 27.07.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо проекту Договору
Номер:
4a5215e6bf3748c78f7d2590152e3d08
Дата опублікування:
24.07.2026 17:07
Опис:
Строки здачі частин 1 і 2. Специфікація передбачає дві окремі позиції (частина 1 і частина 2), але єдиний строк надання послуг — «до 30.11.2026». Просимо уточнити, чи обидві частини мають бути здані одночасно, чи можливе поетапне здавання з окремими актами приймання по кожній частині.
Відповідь:
Дякую за запитання! Можна поетапно , одна частина посібника , а до 30.11.2026 друга
Дата відповіді:
27.07.2026 09:20
Відповідь надана
Щодо проекту Договору
Номер:
0224e7e856fb409f81aeba4197119576
Дата опублікування:
24.07.2026 17:07
Опис:
Права на макет, ілюстрації та оригінал-макет після завершення робіт. Договір не визначає, чи оригінал-макет, підготовлені ілюстрації та інші результати додрукарської підготовки залишаються у Виконавця, чи передаються Замовнику (наприклад, для можливого додрукування наступних тиражів). Просимо уточнити цей момент.
Відповідь:
Педедаються Замовнику
Дата відповіді:
27.07.2026 15:12
Відповідь надана
Щодо проекту Договору
Номер:
d59104fef29b453a98386024b3a25278
Дата опублікування:
24.07.2026 17:06
Опис:
Специфікація (Додаток 1 до договору) містить помилку: обидва рядки таблиці (позиції 1 і 2) названі «Виготовлення першої частини навчальних матеріалів» — очевидно, позиція 2 повинна стосуватися другої частини. Просимо виправити перед підписанням.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо найменування позицій у Специфікації (Додаток 1 до проєкту договору).
Повідомляємо, що зазначення в обох позиціях Специфікації найменування «Виготовлення першої частини навчальних матеріалів» є технічною (редакційною) неточністю.
Водночас зміст тендерної документації, технічного завдання та проєкту договору в цілому однозначно визначає предмет закупівлі, обсяг та зміст послуг, що підлягають наданню, а також не допускає неоднозначного тлумачення умов закупівлі. Зазначена редакційна неточність не впливає на формування тендерних пропозицій учасників, не змінює предмет закупівлі, його технічних, якісних чи кількісних характеристик, не впливає на обсяг прав та обов'язків сторін майбутнього договору та не створює переваг чи обмежень для будь-якого учасника процедури закупівлі.
Таким чином, наведена неточність має виключно технічний характер та не впливає на зміст тендерної документації і можливість підготовки тендерних пропозицій.
Разом з тим, з метою забезпечення належної редакційної узгодженості документів закупівлі, зазначена технічна неточність буде усунута Замовником у спосіб, передбачений чинним законодавством України, з дотриманням вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Дякуємо за уважність до змісту тендерної документації та додатків до неї.
Дата відповіді:
27.07.2026 14:55
Відповідь надана
Щодо проекту Договору
Номер:
51c435ab72da411a9101b5b741822e74
Дата опублікування:
24.07.2026 17:05
Опис:
Відсутній розділ 11. Нумерація розділів договору переходить від «10. Строк дії Договору» одразу до «12. Інші умови» — розділ 11 пропущено. Просимо уточнити, чи це технічна помилка нумерації, чи в проєкті мав бути ще один розділ.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо відсутності розділу 11 у проєкті договору.
Повідомляємо, що відсутність розділу 11 є виключно технічною (редакційною) неточністю нумерації проєкту договору. Проєкт договору містить усі істотні умови, необхідні для укладення та виконання договору про закупівлю, а пропуск номера розділу не свідчить про відсутність будь-яких договірних положень чи істотних умов.
Зміст проєкту договору є повним, логічно завершеним та не містить посилань на відсутній розділ 11. Відтак зазначена технічна неточність не впливає на права та обов'язки сторін, не змінює умов закупівлі, не створює неоднозначності при підготовці тендерних пропозицій та не призводить до обмеження конкуренції чи дискримінації учасників.
У зв'язку з викладеним Замовник вважає, що зазначена редакційна неточність не впливає на зміст тендерної документації та не потребує внесення змін.
Дата відповіді:
27.07.2026 14:54
Відповідь надана
Щодо проекту Договору
Номер:
7c687da73ea24e1998c7cc2104223fb6
Дата опублікування:
24.07.2026 17:03
Опис:
Розрив у нумерації пунктів. У розділі 6.2 є посилання на «п. 4.4 цього Договору» (підпункт 6.2.4), проте в розділі 4 «Порядок здійснення оплати» міститься лише 3 пункти (4.1–4.3), пункт 4.4 відсутній. Просимо виправити це посилання або додати відповідний пункт 4.4.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо посилання у пункті 6.2.4 проєкту договору на пункт 4.4.
Повідомляємо, що у пункті 6.2.4 проєкту договору дійсно допущено технічну неточність у нумерації пункту договору. Водночас із системного аналізу умов проєкту договору очевидно, що зазначене посилання стосується положень розділу 4 щодо випадків затримки проведення розрахунків, які врегульовані пунктом 4.3 проєкту договору.
Зазначена технічна описка не змінює змісту прав та обов'язків сторін, не створює неоднозначності щодо порядку виконання договору, не впливає на зміст тендерної пропозиції учасників та не може бути підставою для різного тлумачення умов закупівлі.
Таким чином, наведена неточність має виключно редакційний характер та не порушує принципів здійснення публічних закупівель і не впливає на можливість підготовки тендерних пропозицій учасниками
Дата відповіді:
27.07.2026 14:53
Відповідь надана
Щодо проекту Договору:
Номер:
323cf33a4f604fe781ab1252863d6f8b
Дата опублікування:
24.07.2026 17:02
Опис:
Пункт 6.3.11 містить, вочевидь, технічну помилку: «Виконавець (учасник) повинен отримати дозвіл авторів на видання збірника…» — предметом договору є навчальний посібник, а не збірник. Просимо уточнити коректне формулювання й перевірити, чи текст цього пункту не запозичений з іншого шаблону договору без адаптації.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо пункту 6.3.11 проєкту договору. Повідомляємо, що використання у зазначеному пункті слова «збірник» є технічною (редакційною) помилкою. Предметом закупівлі є навчальний посібник, а тому у пункті 6.3.11 проєкту договору слід розуміти саме цей термін. Зазначена неточність має виключно редакційний характер, не змінює змісту вимоги щодо необхідності отримання дозволу авторів на використання твору та не впливає на права й обов'язки сторін договору. З повагою!
Дата відповіді:
27.07.2026 14:50
Відповідь надана
Щодо проекту Договору:
Номер:
44ff4a627c90412fbec7aa0464bc0aae
Дата опублікування:
24.07.2026 17:01
Опис:
Передача текстів та ілюстрацій. У проєкті договору відсутнє положення про те, яка Сторона надає авторський текст та ілюстративний матеріал, у який строк і в якому форматі (файли, макет, роздруківки). Без цього незрозуміло, чи Виконавець отримує готовий матеріал від Замовника/авторів, чи повинен самостійно забезпечити текст і ілюстрації в межах ціни договору. Просимо доповнити розділ 5 «Порядок надання послуг» відповідним пунктом.
Відповідь:
Виконавець отримує (файли, макет, роздруківки) від авторів посібника ( 2 частини)
Дата відповіді:
27.07.2026 15:19
Відповідь надана
Роз'яснення до тендерної документації (Додаток 2 «Технічна специфікація»), п. 3
Номер:
64960e819c694e1bb79586b872435bb5
Дата опублікування:
24.07.2026 17:00
Опис:
Яким чином замовник забезпечує рівний доступ усіх учасників тендеру до укладення авторського договору із зазначеними авторами» (авт. О. Аркуша, В. Дяків, М. Мудрий та ін.), з огляду на вимогу п. 3 ТЗ щодо надання листа-погодження про майбутнє укладення такого договору?
Звертаємо увагу, що прив'язка предмета закупівлі до текстів конкретних персоналій-авторів без гарантованого рівного доступу до укладення з ними договору потенційно створює переваги для учасника, який уже має з ними видавничі відносини, та обмежує конкуренцію всупереч принципам здійснення публічних закупівель, визначеним ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь:
Шановний учаснику!
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо вимоги пункту 3 Технічного завдання про надання листа-погодження щодо майбутнього укладення авторського договору з авторами навчального видання.
Повідомляємо наступне.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник самостійно визначає технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, виходячи із власної потреби, за умови дотримання принципів здійснення публічних закупівель та вимог законодавства. Технічні специфікації можуть містити вимоги щодо передачі прав інтелектуальної власності на предмет закупівлі, якщо це обумовлено предметом закупівлі.
Предметом цієї закупівлі є не лише виготовлення поліграфічної продукції, а створення та видання навчального видання, яке повинно містити твори конкретного авторського колективу (О. Аркуша, В. Дяків, М. Мудрий та ін.). Використання таких творів без належного врегулювання майнових авторських прав суперечило б вимогам законодавства у сфері авторського права та могло б призвести до порушення прав авторів.
Саме з цієї причини Замовником передбачено вимогу щодо надання листа-погодження про намір укласти відповідний авторський договір у разі визначення учасника переможцем. Така вимога спрямована виключно на підтвердження можливості законного використання творів та не має на меті обмеження конкуренції.
При цьому тендерною документацією не визначено жодного конкретного суб'єкта, який мав би виключне право на укладення відповідних договорів з авторами, а також не встановлено будь-яких переваг для окремих учасників процедури закупівлі.
Замовник не є стороною майбутніх авторських договорів, не впливає на волевиявлення авторів, не надає жодному учаснику переваг під час отримання такого погодження та не обмежує можливість будь-якого суб'єкта господарювання звернутися до авторів із пропозицією щодо укладення відповідного договору. Таким чином, усі потенційні учасники перебувають у рівних правових умовах щодо виконання зазначеної вимоги.
Отже, вимога пункту 3 Технічного завдання встановлена виключно з метою підтвердження правомірності майбутнього використання об'єктів авторського права, без створення будь-яких переваг окремим учасникам, та відповідає принципам здійснення публічних закупівель, визначеним статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
У зв'язку з викладеним підстави для внесення змін до тендерної документації з наведених у зверненні мотивів відсутні.
Дата відповіді:
27.07.2026 14:51
Відповідь надана
Роз'яснення до тендерної документації (Додаток 2 «Технічна специфікація»), п. 3
Номер:
c7b55cccb58f42d4a7f5bb1ccb5d6199
Дата опублікування:
24.07.2026 16:59
Опис:
Технічною специфікацією визначено, що навчальний посібник розробляється за модельною навчальною програмою «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти» (авт. О. Аркуша, В. Дяків, М. Мудрий та ін.), затвердженою наказом МОН України від 06.03.2023 р. № 1357, тобто предмет закупівлі прямо прив'язаний до текстів зазначених авторів.
У зв'язку з цим просимо роз'яснити:
1. Чи підтверджує замовник, що зазначені автори (О. Аркуша, В. Дяків, М. Мудрий) не мають чинних договірних зобов'язань (ліцензійних, видавничих чи інших виключних) з жодним із потенційних учасників тендеру щодо використання цього тексту для 6 класу, які унеможливлювали б укладення авторського договору з іншими учасниками на рівних умовах?
Звертаємо увагу, що прив'язка предмета закупівлі до текстів конкретних персоналій-авторів без гарантованого рівного доступу до укладення з ними договору потенційно створює переваги для учасника, який уже має з ними видавничі відносини, та обмежує конкуренцію всупереч принципам здійснення публічних закупівель, визначеним ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь:
Замовник даною інформацією не володіє. При цьому тендерною документацією не визначено жодного конкретного суб'єкта, який мав би виключне право на укладення відповідних договорів з авторами, а також не встановлено будь-яких переваг для окремих учасників процедури закупівлі.
Замовник не є стороною майбутніх авторських договорів, не впливає на волевиявлення авторів, не надає жодному учаснику переваг під час отримання такого погодження та не обмежує можливість будь-якого суб'єкта господарювання звернутися до авторів із пропозицією щодо укладення відповідного договору. Таким чином, усі потенційні учасники перебувають у рівних правових умовах щодо виконання зазначеної вимоги.
Дата відповіді:
27.07.2026 15:25
Відповідь надана
Обов'язковий розсил
Номер:
a129af1ae77842389a5f1950d8f20e1a
Дата опублікування:
24.07.2026 10:14
Опис:
Уточніть перелік та адреси отримувачів 40 обов'язкових примірників — це необхідно для розрахунку вартості доставки, яка згідно з ТЗ здійснюється за рахунок виконавця.
Відповідь:
1 Книжкова палата України імені Івана Федорова 02094, м. Київ, просп. Леоніда Каденюка, 27
2 Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського 03039, м. Київ, Голосіївський проспект, 3
3 Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого (колишня Національна парламентська бібліотека України) 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 1
4 Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка 61003, м. Харків, пров. Короленка, 18
5 Державна бібліотека України для юнацтва 03127, м. Київ, просп. Голосіївський, 122
6 Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського 04060, м. Київ, вул. Берлінського, 9
7 Національна юридична бібліотека 03039, м. Київ, Голосіївський проспект, 3
8 Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного 01133, м. Київ, просп. Берестейський, 50
9 Центральна бібліотека імені М. Островського Українського товариства сліпих 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 49
10 Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника 79007, м. Львів, вул. Стефаника, 2
11 Одеська національна наукова бібліотека 65023, м. Одеса, вул. Пастера, 13
12 Державна науково-технічна бібліотека України 03150, м. Київ, вул. Антоновича, 180
13 Державна історична бібліотека України 01025, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 24
14 Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН 03680, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10
15 Обласні універсальні наукові бібліотеки
16 Архів Свічада Винниченка 22
Дата відповіді:
27.07.2026 15:28