-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення та придбання навчальних матеріалів для учнів «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти. 6 клас» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою забезпечення реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» за модельною навчальною програмою «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» (О. Аркуша, В. Дяків, М. Мудрий та ін.) для 5–6 класів закладів загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 06.03.2023 р. №1357
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-003884-a
Розрахунки здійснюються Замовником у безготівковій формі протягом 20 календарних (двадцяти) днів . Строк надання послуг до 30.11.2026 року. Місце надання послуг: 79008, м .Львів, вул. Просвіти,4а.
Торги відмінено
466 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f3c19ff0c27d4463a847bc732e4cb2be
Внутрішній номер закупівлі:
29877817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-003884-a
Замовник:
ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ОСВІТИ І НАУКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45750866
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Просвіти, будинок 4а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванцева-Чубірко Лідія 380500422596 l.ivantseva-chubirko@osvita.loda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
466 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 11:46 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 11:46 - 30.07.2026 01:00
Аукціон:
з 31.07.2026 13:17
Період кваліфікації:
з 30.07.2026 01:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b0ab289cd6084a2394734bf023bb2108
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
-відмінити процедуру відкритих торгів відповідно до пп.1 п. 50 Постанови КМУ №1178 Замовник відміняє відкриті торги у разі: 1) 1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг за заданими технічними характеристиками та умовами щодо строку виконання послуг.
Період оскарження:
03.08.2026 09:22 - 14.08.2026 00:00
Дата опублікування:
03.08.2026 09:22
Дата виконання:
14.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴466 000.00 Виготовлення та придбання навчальних матеріалів для учнів «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти. 6 клас» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою забезпечення реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» за модельною навчальною програмою «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» (О. Аркуша, В. Дяків, М. Мудрий та ін.) для 5–6 класів закладів загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 06.03.2023 р. №1357