• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до спредерного автонавантажувача Річ Стакер «Кальмар» DRD420-60S5, в/п 42 тн

Торги не відбулися

2 069 439.05 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2026 17:04 - 01.08.2026 00:00
Відповідь надана

Просимо надати роз'яснення або внести відповідні зміни до тендерної документації із зазначенням хоча б одного з наведених нижче ідентифікаторів

Номер: 9ce9ddbc465140c9878c2cbb76d74d20
Дата опублікування: 21.07.2026 19:36
Опис: Шановний Замовнику! Відповідно до Додатку 4 тендерної документації предметом закупівлі є: - головний аксіально-поршневий гідравлічний насос; - допоміжний аксіально-поршневий гідравлічний насос для річстакера Kalmar DRD420-60S5, серійний номер Т34107.0220, 1998 року випуску. Разом з тим технічна специфікація не містить каталожних (OEM) номерів, маркування, креслень, технічних характеристик або інших ідентифікаційних даних зазначених насосів. При цьому річстакери Kalmar DRD420-60S5 одного модельного ряду залежно від заводської комплектації можуть оснащуватися різними модифікаціями головних та допоміжних аксіально-поршневих насосів. За відсутності каталожного номера або інших ідентифікаційних ознак неможливо однозначно визначити, який саме виріб є предметом закупівлі. Відповідно до статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівлі здійснюються за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, недискримінації учасників, рівного ставлення до них та відкритості і прозорості на всіх стадіях закупівель. Крім того, практика Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України неодноразово виходить із того, що технічна специфікація повинна містити достатній опис предмета закупівлі, який дозволяє потенційним учасникам однозначно визначити товар, що закуповується, та підготувати співставні тендерні пропозиції. У даній процедурі закупівлі документацією також передбачена можливість пропонування товару «або еквівалент». Водночас реалізація такого права є неможливою без наявності інформації, достатньої для ідентифікації оригінальної запасної частини та визначення її технічних характеристик. За відсутності OEM-номерів або технічних характеристик існує ризик, що різні учасники запропонують різні модифікації насосів, кожна з яких може формально відповідати зазначеній моделі техніки, однак фактично не відповідатиме заводській комплектації навантажувача, що унеможливлює підготовку співставних тендерних пропозицій. З метою забезпечення принципів здійснення публічних закупівель, добросовісної конкуренції та підготовки учасниками коректних тендерних пропозицій, просимо надати роз'яснення або внести відповідні зміни до тендерної документації із зазначенням хоча б одного з наведених нижче ідентифікаторів: 1. OEM (каталожний) номер головного аксіально-поршневого гідравлічного насоса; 2. OEM (каталожний) номер допоміжного аксіально-поршневого гідравлічного насоса; 3. заводське маркування (модель) насосів; 4. креслення або специфікацію виробника; 5. технічні характеристики (робочий об'єм, тип валу, напрямок обертання, тип приєднання, тип та розташування портів, параметри регулювання тощо), достатні для однозначної ідентифікації предмета закупівлі; 6. або іншу інформацію, яка дозволить усім потенційним учасникам беззаперечно визначити запасні частини, що є предметом закупівлі. Надання зазначеної інформації сприятиме підготовці співставних тендерних пропозицій, забезпеченню добросовісної конкуренції та дозволить Замовнику отримати запасні частини, що повністю відповідають фактичній комплектації річстакера Kalmar DRD420-60S5, серійний номер Т34107.0220. Дякуємо за розгляд звернення.
Відповідь: Додаткова інформація, наявна у Замовника буде надана додатково у тендерній документації
Дата відповіді: 24.07.2026 13:33