-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до спредерного автонавантажувача Річ Стакер «Кальмар» DRD420-60S5, в/п 42 тн
Оголошено тендер
2 483 326.86
UAH
Номер:
b7268cbdcacf401d9c9aed845c122c73
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-005430-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125672
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125672
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 483 326.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до спредерного автонавантажувача Річ Стакер «Кальмар» DRD420-60S5, в/п 42 тн
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
21.07.2026 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 483 326.86 UAH