-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвому фoнді (пoтoчний рeмонт caнтeхсистем у житловому будинку, рoзташованому за адресою: м. Дніпро, прoсп. Пeтра Kaлнишeвcькoгo, буд. 37-А)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-003250-a
Протокол №193М від 21.07.2026р.
Завершена
183 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 11:09 - 26.07.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим