-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвому фoнді (пoтoчний рeмонт caнтeхсистем у житловому будинку, рoзташованому за адресою: м. Дніпро, прoсп. Пeтра Kaлнишeвcькoгo, буд. 37-А)
Оголошено тендер
219 000.00
UAH
Номер:
3c33fc4bc91f4623bf517d379fd310f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-003852-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
219 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвому фoнді (пoтoчний рeмонт caнтeхсистем у житловому будинку, рoзташованому за адресою: м. Дніпро, прoсп. Пeтра Kaлнишeвcькoгo, буд. 37-А)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.07.2026 10:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума219 000.00 UAH