-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт класу фізики каб. 11 в Вишнівський академічний ліцей «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області за адресою: Бучанський р-н, Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, буд. 44 Код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-010110-a
Завершена
208 279.03
UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 16:40 - 24.07.2026 00:00
Відповідь надана
Технічні специфікації
Номер:
bf3e2b575c2b4eba8a7bb966eb782f75
Дата опублікування:
18.07.2026 09:20
Опис:
Шановний Замовнику, просимо викласти технічні вимоги по закупівлі
Відповідь:
Дякуємо за звернення. У тендерну документацію внесені зміна та доповнено: "ДОДАТОК 2
до тендерної документації Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі — технічні вимоги до предмета закупівлі"
Дата відповіді:
18.07.2026 12:52