-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт класу фізики каб. 11 в Вишнівський академічний ліцей «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області за адресою: Бучанський р-н, Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, буд. 44 Код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-010110-a
Завершена
208 279.03
UAH без ПДВ
Номер:
04eb6f9b8a614cc5b0bba003fbd787cf
Внутрішній номер закупівлі:
29848141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-010110-a
Замовник:
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26078206
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Святошинська, буб. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Буковська +380685623917 oksana_bukovska@ukr.net http://vyshneve-school3.edukit.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
208 279.03 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 16:40 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 16:40 - 27.07.2026 11:22
Аукціон:
з 28.07.2026 15:49
Період кваліфікації:
27.07.2026 11:22 - 27.07.2026 14:24
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 279.03 Поточний ремонт класу фізики каб. 11 в Вишнівський академічний ліцей «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області за адресою: Бучанський р-н, Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, буд. 44 Код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи