-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатор сталевий TERRA Teknik 500х22х1500 бік
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-007192-a
Завершена
70 850.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 14:26 - 26.07.2026 00:00
Відповідь надана
технічні параметри
Номер:
77eee08afed34ea882b78498dcecdcf0
Дата опублікування:
22.07.2026 13:19
Опис:
Доброго дня! В технічних параметрах у вас вказано "Міжосьова відстань: 45 см", згідно документів виробника TERRA Teknik ця величина є 44,5 см, можете будь ласка виправити або прописати допуски. Дякуємо!
Відповідь:
Шановний учаснику, Додаток 2 до тендерної документації викладено в новій редакції, інформація про запитувані Вами показники міститься у вказаному додатку.
Дата відповіді:
24.07.2026 09:52
Відповідь надана
технічні характеристики
Номер:
92ae0a6bc7b542a5a8bb3b197b946104
Дата опублікування:
22.07.2026 13:17
Опис:
Доброго дня! В технічних параметрах у вас вказано "Теплова потужність: 2895 Вт", можете будь ласка уточнити - для якої дельта температур вказане це значення (зазвичай в паспортах радіаторів вказують три значення тепловіддачі: при дельті в 50, 60 і 70 град С), та чи є допуск по цьому значенню? Наприклад що тепловіддача повинна бути "не меншою" за вказану або "плюс-мінус", "від-до" тощо. Дякуємо!
Відповідь:
Шановний учаснику, за результатами розгляду Вашого звернення замовником в порядку, визначеному Законом та Особливостями внесені відповілні зміни. Додаток 2 до тендерної документації викладено в новій редакції
Дата відповіді:
24.07.2026 09:50
Відповідь надана
Питання
Номер:
7c282c1db12a4bb1b6cd0e199123c6e4
Дата опублікування:
20.07.2026 09:33
Опис:
У назві позиції зазначено "бічне підключення", а в технічному описі - "нижнє".
Просимо уточнити варіант підключення.
Відповідь:
Доброго дня!
Дякуємо за звернення.
Повідомляємо, що в технічному описі була допущена технічна помилка. Правильний варіант підключення радіатора – бічне підключення. Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.
Дата відповіді:
21.07.2026 08:08
Відповідь надана
Питання
Номер:
7168ba1abcea494d854fe7419ad913f2
Дата опублікування:
17.07.2026 17:26
Опис:
Іншу торгову марку розглядаєте?
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику!
Так, Замовником розглядаються пропозиції щодо інших торговельних марок за умови, що запропонований товар є еквівалентом та повністю відповідає технічним, якісним та іншим характеристикам, встановленим у технічних вимогах, наведених у Додатку 2 до тендерної документації.
Дата відповіді:
18.07.2026 10:34