-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатор сталевий TERRA Teknik 500х22х1500 бік
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-007192-a
Завершена
70 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
3d648c188ce64cc098b7d370e1f9117e
Внутрішній номер закупівлі:
29845233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-007192-a
Замовник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Кость Юрій Петрович 380672877036 izmail1474tk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 850.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 14:26 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 14:26 - 29.07.2026 16:00
Аукціон:
30.07.2026 13:25 - 30.07.2026 13:54
Період кваліфікації:
30.07.2026 13:54 - 04.08.2026 09:51
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 850.00 Радіатор сталевий TERRA Teknik 500х22х1500 бік