-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-005995-a
Торги не відбулися
274 139.60
UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 13:34 - 22.07.2026 00:00
Відповідь надана
бюджет
Номер:
54bbd36940684940beb5df915761701e
Дата опублікування:
19.07.2026 19:18
Опис:
Шановний замовник , в оголошені до закупівлі вказано бюджет 274 139,60 без ПДВ , для учасників платників пдв чи при укладанні договору ви будете збільшувати суму на суму пдв?
Відповідь:
ПДВ не передбачений відповідно до пункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України.
Дата відповіді:
22.07.2026 10:41