-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-005995-a
Торги не відбулися
274 139.60
UAH без ПДВ
Номер:
f416c7a16959458c97e88556cefb5be6
Внутрішній номер закупівлі:
29844038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-005995-a
Замовник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ананьєв Дмитро 380677171777 ananiev@karazin.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
274 139.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 13:34 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 13:34 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴274 139.60 Ноутбук