-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металеві огорожі та їх частини за кодом ДК 021:2015 – 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-004761-a
Торги не відбулися
125 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 12:39 - 21.07.2026 00:00
Відповідь надана
?
Номер:
9c6ab3bf89144731b17852a32f1c3e54
Дата опублікування:
20.07.2026 19:58
Опис:
чи немає помилки в кількості комплектів кріплень?
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Дякуємо за Ваше звернення.
Повідомляємо, що помилки в кількості комплектів кріплень немає. Закупівля здійснюється для ремонту існуючої огорожі, а зазначені комплекти кріплень призначені для заміни лише пошкоджених (зламаних) елементів кріплення. Повна заміна всіх комплектів кріплень не передбачається, тому визначена в технічних вимогах кількість відповідає фактичній потребі Замовника та залишається без змін.
Дата відповіді:
21.07.2026 08:54
Відповідь надана
?
Номер:
2071c7150bb94cf99c0032d20148d50f
Дата опублікування:
20.07.2026 19:55
Опис:
Шановний Замовнику! чи можна запропонувати секційну огорожу висотою 1,53 замість 1,45м?
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Дякуємо за Ваше звернення.
Повідомляємо, що запропонувати секційну огорожу висотою 1,53 м замість передбаченої технічними вимогами висоти 1,45 м неможливо.
Закупівля здійснюється для ремонту та відновлення існуючої огорожі, тому нові секції повинні відповідати наявним конструкціям за геометричними розмірами. Зміна висоти огорожі призведе до невідповідності існуючій конструкції та унеможливить належне виконання ремонтних робіт.
У зв'язку з цим технічні характеристики предмета закупівлі, зокрема висота секційної огорожі 1,45 м, залишаються без змін.
Дата відповіді:
21.07.2026 08:52