-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металеві огорожі та їх частини за кодом ДК 021:2015 – 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-004761-a
Торги не відбулися
125 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
591626b3a1a9440a9392ee6c9e76279e
Внутрішній номер закупівлі:
29831862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-004761-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39940162
-
Адреса:
08615, Україна, Київська область, село Варовичі, Фастівський район, вулиця Сонячна, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тішина Вікторія 380976301589 vikulya2601@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 12:39 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 12:39 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 Металеві огорожі та їх частини за кодом ДК 021:2015 – 44210000-5 «Конструкції та їх частини»