-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2019-02-05-000983-c
Торги відмінено
211 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2019 13:36 - 10.02.2019 13:41
Звернень немає. Звернення не може бути заданим