-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2019-02-05-000983-c
Торги відмінено
211 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
Номер:
e27a205a534c411fbd404266483aba57
Внутрішній номер закупівлі:
2982973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-05-000983-c
Замовник:
Великоолександрівська сільська рада Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363484
-
Адреса:
08320, Україна, Київська область, село Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власкова Любов Володимирівна +380503817625 vos.rada@gmail.com http://vos-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
211 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 110.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2019 13:36 - 10.02.2019 13:41
Період прийому пропозицій:
05.02.2019 13:36 - 20.02.2019 13:41
Аукціон:
з 21.02.2019 11:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
08320, Україна, Київська область, с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна ,11
На карті
Інформація про скасування
Номер:
4491702fe1cb4da6b326727bce95ad3e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до п.1 статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" - відсутність подальшої потреби в закупівлі послуг в даних обсягах.
Дата опублікування:
08.02.2019 14:07
Статус:
Виконано