• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ 25 МВА (силове обладнання для поповнення аварійного запасу (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2)))

Торги не відбулися

27 946 890.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 10:59 - 21.07.2026 00:00
Відповідь надана

Внесення змін у пункт 36 додатку 5 тендерної документації

Номер: 6688b3b794074982814c4e0f85ad8eab
Дата опублікування: 20.07.2026 14:52
Опис: За для збільшення кола потенційних учасників просимо розглянути можливість внесення змін у пункт 36 додатку 5 тендерної документації (Зовнішня ізоляція (фарфор/полімер/інше)) та викласти її у наступній редакції: Зовнішня ізоляція (фарфор/полімер/інше)-фарфор або полімер
Відповідь: Шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення та надані пропозиції щодо внесення змін до тендерної документації. Замовником розглянуто Вашу пропозицію щодо внесення змін до пункту 36 Додатку 5 тендерної документації в частині вимог до зовнішньої ізоляції. За результатами розгляду повідомляємо, що запропоновані зміни не можуть бути враховані. Вимоги до зовнішньої ізоляції сформовані відповідно до технічних та експлуатаційних потреб Замовника, з урахуванням умов експлуатації обладнання та необхідності забезпечення його надійної роботи протягом усього строку служби. Встановлені технічні вимоги не містять дискримінаційних умов та не призводять до необґрунтованого обмеження конкуренції, оскільки не обмежують участь виробників, продукція яких відповідає визначеним технічним характеристикам. У зв’язку з викладеним підстави для внесення запропонованих змін до тендерної документації відсутні.
Дата відповіді: 21.07.2026 09:04
Відповідь надана

Просимо внести зміни у пункти 24 та 25 додатку 5 тендерної документації

Номер: feca4879315a460b90f2cb8ea8c4c688
Дата опублікування: 20.07.2026 14:50
Опис: Напруга СН в ОЛ - 190,220,85, згідно ДСТУ 60076-3 має бути 170,187,70. Напруга НН в ОЛ - 75,90,35, згідно ДСТУ 60076-3 має бути 75,90,28
Відповідь: Шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення та надані пропозиції щодо внесення змін до тендерної документації. Замовником розглянуто Ваше звернення щодо приведення значень випробувальних напруг ізоляції обмоток (ОЛ) сторони середньої напруги (СН) та нижчої напруги (НН) у відповідність до ДСТУ EN IEC 60076-3. За результатами розгляду повідомляємо, що запропоновані зміни не можуть бути враховані. Технічні вимоги, наведені у тендерній документації, сформовані відповідно до потреб Замовника, умов експлуатації обладнання та необхідного рівня електричної міцності ізоляції. Зазначені у тендерній документації значення випробувальних напруг ізоляції не суперечать вимогам безпечної та надійної експлуатації обладнання, а встановлення більш високих рівнів випробувальної напруги не погіршує технічних характеристик трансформатора та не обмежує коло потенційних виробників, які можуть запропонувати обладнання з відповідними або кращими параметрами. У зв’язку з викладеним підстави для внесення запропонованих змін до тендерної документації відсутні.
Дата відповіді: 21.07.2026 09:03
Відповідь надана

Внесення змін у пункт 14 додатку 5 тендерної документації

Номер: 6a5f82911c17456bb4566107905ac2d7
Дата опублікування: 20.07.2026 14:47
Опис: За для збільшення кола потенційних учасників просимо розглянути можливість внесення змін у пункт 14 додатку 5 тендерної документації (Напруга приводу РПН) та викласти її у наступній редакції: Напруга приводу РПН-AC 380V (3- ph)/АС 230(1-ph) або AC 380V (3- ph)/АС 230(3-ph)
Відповідь: Шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення та надані пропозиції щодо внесення змін до тендерної документації. Замовником розглянуто Вашу пропозицію щодо внесення змін до пункту 14 Додатку 5 тендерної документації в частині вимог до напруги приводу РПН. За результатами розгляду повідомляємо, що запропоновані зміни не можуть бути враховані. Технічні вимоги до напруги приводу РПН сформовані відповідно до виробничих потреб Замовника, умов експлуатації обладнання та необхідності забезпечення його сумісності з існуючими системами електроживлення. Встановлена вимога щодо напруги приводу РПН є технічно обґрунтованою та відповідає потребам Замовника. При цьому вона не призводить до необґрунтованого обмеження конкуренції, оскільки на ринку наявні виробники, продукція яких відповідає встановленим технічним характеристикам. У зв’язку з викладеним підстави для внесення запропонованих змін до тендерної документації відсутні.
Дата відповіді: 21.07.2026 09:02
Відповідь надана

Внесення змін у пункт 10 додатку 5 тендерної документації

Номер: e7963a97a7f949beb8c0a84e7a4fe0e0
Дата опублікування: 20.07.2026 14:43
Опис: Просимо внести зміни у пункт 10 додатку 5 тендерної документації та зазначити номінальну напругу НН-11 кВ. Зазначена Замовником номінальна напруга 10,5 прописана згідно з по ДСТУ 2104 який втратив свою чинність.
Відповідь: Шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення та уважне опрацювання тендерної документації. Замовником розглянуто пропозицію щодо внесення змін до пункту 10 Додатку 5 тендерної документації в частині зміни номінальної напруги нижчої напруги (НН) з 10,5 кВ на 11 кВ. За результатами розгляду повідомляємо, що запропоновані зміни не можуть бути враховані. Технічні характеристики предмета закупівлі сформовані виходячи з потреб Замовника та умов експлуатації обладнання в існуючих електричних мережах. Встановлене значення номінальної напруги НН 10,5 кВ відповідає технічним вимогам Замовника та забезпечує сумісність із наявною інфраструктурою. Посилання у зверненні на втрату чинності ДСТУ 2104 саме по собі не є підставою для зміни технічних вимог, оскільки тендерна документація не встановлює обов’язку відповідності зазначеному стандарту, а визначає технічні характеристики, необхідні для забезпечення належної роботи обладнання. У зв’язку з викладеним підстави для внесення запропонованих змін до тендерної документації відсутні.
Дата відповіді: 21.07.2026 09:01
Відповідь надана

Строки поставки товару

Номер: 628f791082c841219df616b06cb70bc3
Дата опублікування: 20.07.2026 13:05
Опис: Згідно пункту 4.1 Додатку 4 до тендерної документації поставка Товару здійснюється Постачальником тільки після отримання ним Замовлення (Заявки) Покупця, але згідно пункту 4.3 того ж додатку строки поставки: до 31.12.2026 року. Технологічний процес виготовлення такого унікального товару складає орієнтовно 210 днів. За для усунення антиконтурентних узгоджених дій що спотворюють результати тендеру просимо внести зміцни до тендерної документації та викласти пункт 4.3 у наступній редакції: Строк поставки товару 210 днів з дати отримання замовлення (Заявки) Покупця.
Відповідь: Шановний Учаснику! Дякуємо за звернення. Повідомляємо, що умови пунктів 4.1 та 4.3 Додатку 4 тендерної документації не містять суперечностей. Пункт 4.1 визначає порядок поставки товару – після отримання Постачальником Замовлення (Заявки) Покупця, тоді як пункт 4.3 встановлює кінцевий строк виконання зобов’язань за договором – до 31.12.2026 року. Учасники, подаючи тендерні пропозиції, повинні враховувати встановлений Замовником строк поставки та власні виробничі можливості для належного виконання договору. Встановлений строк є однаковим для всіх потенційних учасників та не містить дискримінаційних умов. Водночас твердження про наявність антиконкурентних узгоджених дій є необґрунтованим та не підтверджене жодними доказами. З огляду на викладене, підстав для внесення запропонованих змін до тендерної документації немає.
Дата відповіді: 20.07.2026 14:51
Відповідь надана

АКСЕРУАРИ

Номер: 2ebb0f7fb48b4bd79f3b6c5cbd493389
Дата опублікування: 20.07.2026 12:22
Опис: Просимо внести зміни у пункт 1.2 додатку 5 тендерної документації та конкретно зазначити на які саме комплектуючі Замовнику потрібна інструкція? Також просимо виключити слово "аксесуари" так як у трансформаторі нема додаткових предметів, які суппроводжують головний об'єкт та які є незалежними один від одного. Тоді аксесуаром до трансформатору може бути все що завгодно.
Відповідь: Шановний Учаснику! Дякуємо за звернення та уважне ознайомлення з тендерною документацією. За результатами розгляду повідомляємо, що підстав для внесення запропонованих змін до пункту 1.2 Додатку 5 тендерної документації не вбачається. Вимога щодо надання інструкцій на комплектуючі та аксесуари встановлена з метою забезпечення належної експлуатації, монтажу, обслуговування та безпечного використання предмета закупівлі. При цьому під комплектуючими та аксесуарами слід розуміти вироби, що входять до комплекту поставки виробника та передаються разом із трансформатором відповідно до його технічної документації. Тендерна документація не містить вимоги щодо надання інструкцій на будь-які вироби, які не входять до комплекту поставки предмета закупівлі. Відтак вимога є достатньо чіткою, не допускає неоднозначного тлумачення та є однаковою для всіх потенційних учасників. З огляду на викладене, внесення змін до тендерної документації не є необхідним.
Дата відповіді: 20.07.2026 14:50
Відповідь надана

Подовження строку подання пропозицій

Номер: 198fe08c1f0c433abab408e6ef2eefe4
Дата опублікування: 20.07.2026 12:12
Опис: За для збільшення кола потенційних учасників та детального вивчення вимог Замовника для коректного ціноутворення, просимо подовжити строк подання тендерних пропозицій до 30.07.2026 року
Відповідь: Шановний учасник! Строк подачі відповідно до тендерної документації
Дата відповіді: 20.07.2026 14:52