-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ 25 МВА (силове обладнання для поповнення аварійного запасу (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2)))
Оголошено тендер
33 536 268.00
UAH
Номер:
db22e03a77e94014a27ac9ec1c7cb706
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-16-003133-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
33 536 268.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ 25 МВА (силове обладнання для поповнення аварійного запасу (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2)))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 Трансформатори
Дата опублікування:
16.07.2026 10:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ 25 МВА
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума33 536 268.00 UAH