-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень гімназії №5 м.Бердичева Житомирської області за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська 18/8
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-002732-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
333 330.65
UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 11:04 - 21.07.2026 00:00
Відповідь надана
Вхідна група
Номер:
8e76c448b9cb48f9ae72a62396f81468
Дата опублікування:
20.07.2026 16:56
Опис:
Доброго дня, Відповідно Додатку 2 Обсяг послуг пункт 3 Блоки дверні вхідна група. це вхідна група центрального входу з вулиці? Або це вхідна група в середині приміщення (вхід з коридору, сходової клітини, між приміщеннями)?
Відповідь:
Шановний Учаснику! Повідомляємо, що відповідно до Додатку 2 до тендерної документації, зазначений п.3 "Обсяг послуг" предмета закупівлі — це внутрішня вхідна група (вхідний тамбур / перегородка в середині приміщення), а не зовнішній вхід з вулиці.
Дата відповіді:
21.07.2026 16:57