-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень гімназії №5 м.Бердичева Житомирської області за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська 18/8
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-002732-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 днів назад
333 330.65
UAH без ПДВ
Номер:
c292581d1d0b4ba5bdbe80319ea2a9e7
Внутрішній номер закупівлі:
29818296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-002732-a
Замовник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гондерук +380414340926 osvtend@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
333 330.65 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 11:04 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 11:04 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
24.07.2026 13:47 - 24.07.2026 14:10
Період кваліфікації:
24.07.2026 14:10 - 20.08.2026 16:32
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴333 330.65 Поточний ремонт приміщень гімназії №5 м.Бердичева Житомирської області за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська 18/8