-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт споруди гаражу з переоснащенням під багатофункціональний полігон навчально-наукового тренінгового центру із заміною зовнішніх внутрішньо майданчикових інженерних мереж та відновленням благоустрою прилеглої території на об’єкті Національної академії Служби безпеки України по проспекту Валерія Лобановського, 98 у Солом`янському районі в м. Києві. І-ша черга.
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-012214-a
Завершена
9 813 920.17
UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 19:41 - 26.07.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо надання доступу для візуального огляду об'єкта капітального ремонту
Номер:
c22b4de1d6e24fe9b6424013347f9eb9
Дата опублікування:
15.07.2026 13:53
Опис:
Шановний Замовнику!
Для забезпечення можливості формування точної, об’єктивної та конкурентоспроможної цінової пропозиції на участь у закупівлі за предметом «Капітальний ремонт споруди гаражу з переоснащенням під багатофункціональний полігон навчально-наукового тренінгового центру із заміною зовнішніх внутрішньо майданчикових інженерних мереж та відновленням благоустрою прилеглої території на об’єкті Національної академії Служби безпеки України по проспекту Валерія Лобановського, 98 у Солом`янському районі в м. Києві. І-ша черга.», просимо вас розглянути можливість надання доступу представникам потенційного учасника для візуального огляду об'єкта закупівлі за вказаною адресою.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Дякуємо за звернення.
Для організації візуального огляду об'єкта закупівлі просимо звернутися до відповідальної особи за контактним номером телефону, зазначеним у тендерній документації. Після узгодження деталей, дати та часу вам буде забезпечено можливість відвідати об'єкт.
Дата відповіді:
15.07.2026 14:23