• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт споруди гаражу з переоснащенням під багатофункціональний полігон навчально-наукового тренінгового центру із заміною зовнішніх внутрішньо майданчикових інженерних мереж та відновленням благоустрою прилеглої території на об’єкті Національної академії Служби безпеки України по проспекту Валерія Лобановського, 98 у Солом`янському районі в м. Києві. І-ша черга.

Завершена

9 813 920.17 UAH без ПДВ
Номер: ed5e0a3be1e44d11b7ab59bbc2e3ca1f
Внутрішній номер закупівлі: 29815140
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-012214-a   
Замовник: Національна академія Служби безпеки України
Контактна особа: Олександр Пархоменко +380445277638 tender.na1@ssu.gov.ua http://www.academy.ssu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 9 813 920.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 19:41 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 19:41 - 29.07.2026 17:00
Аукціон: 30.07.2026 15:08 - 30.07.2026 15:49
Період кваліфікації: 30.07.2026 15:49 - 08.08.2026 13:27
Період завантаження договору: 14.08.2026 00:00 - 24.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 813 920.17 Капітальний ремонт споруди гаражу з переоснащенням під багатофункціональний полігон навчально-наукового тренінгового центру із заміною зовнішніх внутрішньо майданчикових інженерних мереж та відновленням благоустрою прилеглої території на об’єкті Національної академії Служби безпеки України по проспекту Валерія Лобановського, 98 у Солом`янському районі в м. Києві. І-ша черга.