• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Проведення навчання для рекрутерів)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-13-013196-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської.

Торги не відбулися

183 334.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 15:31 - 19.07.2026 00:00
Відповідь надана

Відгук

Номер: 6444e310ad8d464f86627b1f3bca4f9d
Дата опублікування: 16.07.2026 18:04
Опис: Чи вимога по відгуку є остаточною і заявка буде відхилена без нього? Якщо договір та акт є.
Відповідь: Доброго дня. Так, це обов’язкова вимога кваліфікаційних вимог до Учасника. У разі ненадання відгуку що підтверджує досвід та добросовісне виконання договору, наведеного учасником згідно п. 2.1.1. додатку 2 до тендерної документації, із обов’язковим зазначенням у відгуку номеру такого договору та дати його укладання, пропозиція Учасника буде відхилена.
Дата відповіді: 17.07.2026 09:06
Відповідь надана

Вимоги

Номер: c6935dfc22024b79870cfb5f7d65c05c
Дата опублікування: 16.07.2026 13:43
Опис: Шановний Замовнику! Просимо надати роз'яснення щодо кваліфікаційного критерію, визначеного в п. 2.1 Додатку 2 до тендерної документації. Зокрема, документацією встановлено вимогу щодо надання аналогічного договору, під яким розуміється договір про надання послуг з підготовки та атестації експертів технічних з промислової безпеки. Водночас предметом даної закупівлі є послуги з проведення навчання для рекрутерів, що суттєво відрізняється за тематикою та змістом від підготовки й атестації експертів технічних з промислової безпеки. У зв'язку з цим просимо роз'яснити: Чи дійсно для підтвердження досвіду учасник повинен надати саме договір про надання послуг з підготовки та атестації експертів технічних з промислової безпеки? Чи буде вважатися аналогічним договір на проведення корпоративного навчання, тренінгів або програм розвитку персоналу, зокрема у сфері HR, рекрутингу, комунікацій, оцінки персоналу чи інших напрямів професійного навчання? Якщо зазначена вимога є технічною помилкою, чи планує Замовник внести відповідні зміни до тендерної документації? Просимо надати роз'яснення, оскільки в поточній редакції документації вимога щодо аналогічного договору не узгоджується з предметом закупівлі та може обмежувати участь потенційних учасників, які мають релевантний досвід проведення навчання рекрутерів, але не здійснювали підготовку та атестацію експертів технічних з промислової безпеки.
Відповідь: Доброго дня, дякуємо за звернення. Питання нами опрацьовано та внесено відповідні зміни.
Дата відповіді: 16.07.2026 15:00