-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Проведення навчання для рекрутерів)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-009315-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-13-013196-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської.
Торги не відбулися
183 334.00
UAH без ПДВ
Номер:
9382d1775e1d434585842e2875ec3fcd
Внутрішній номер закупівлі:
29812222
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-009315-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єрмакова Валентина Олегівна 380442936367 YERMAKOVA-VO@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
183 334.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:31 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:31 - 22.07.2026 12:00
Аукціон:
23.07.2026 14:51 - 23.07.2026 15:14
Період кваліфікації:
23.07.2026 15:14 - 03.08.2026 12:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 334.00 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Проведення навчання для рекрутерів)