-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Відцентрові, циркуляційні , занурювальні та дренажні насоси, насос типу СЕ, компресор повітряний
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-005664-a
Завершена
10 556 384.13
UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 12:58 - 24.07.2026 00:00
Відповідь надана
стосовно технічних характеристик
Номер:
305ed78694dc4ee18d00f9edf9424307
Дата опублікування:
22.07.2026 12:19
Опис:
Шановний замовнику просимо внести зміни в Технічні специфікації Лот 2:
в частині п.1 змінити матеріал валу на Вал: високоякісна нержавіюча сталь AISI 431, або додати як варіант для запропонованого товару через або, щоб розширити коло потенційних учасників;
у частині п 3 розширити діапазон
Потужність привода - 45 кВт (+-0.1) - до +- 10;
Номінальний струм, А - 92 (±6) до +- 10
щоб розширити коло потенційних учасників.
Дякуємо.
Відповідь:
Згідно із статтею 22 закону України "Про публічні закупівлі" Замовником в тендерній
документації зазначається зокрема: інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні
характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі
потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічна специфікація
(додаток 3 до тендерної документації) містить опис усіх необхідних характеристик товарів,
що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики.
Тендерна пропозиція, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам
щодо предмета закупівлі тендерної документації - підлягатиме відхиленню відповідно до
п.44 Особливостей (постанова КМУ №1178).
Дата відповіді:
24.07.2026 17:35