-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Відцентрові, циркуляційні , занурювальні та дренажні насоси, насос типу СЕ, компресор повітряний
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-005664-a
Завершена
10 556 384.13
UAH без ПДВ
Номер:
a22f1a7d93a743c38d6310265e449268
Внутрішній номер закупівлі:
29808593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-005664-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 556 384.13 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 12:58 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 12:58 - 27.07.2026 10:00
Аукціон:
з 28.07.2026 11:15
Період кваліфікації:
27.07.2026 10:00 - 03.08.2026 14:22
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 189 188.27 ЛОТ 1 – Насоси одноступінчаті відцентрові (циркуляційні)
- Лот №2 ₴304 647.71 ЛОТ 2 – Насоси занурювальні
- Лот №3 ₴7 900 000.00 ЛОТ 3 – Насос мережний типу СЕ
- Лот №4 ₴445 993.15 ЛОТ 4 – Дренажні насоси
- Лот №5 ₴493 805.00 ЛОТ 5 – Компресор повітряний
- Лот №6 ₴222 750.00 ЛОТ 6 – Насос циркуляційний з мокрим ротором