-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Обладнання кліматичне
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-004768-a
Інформація, що вимагається пунктами 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Завершена
301 500.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 12:11 - 19.07.2026 00:00
Відповідь надана
Розміри кондиціонера
Номер:
125957d6693e4c7f9146c787b6cbb619
Дата опублікування:
15.07.2026 11:15
Опис:
В ході вивчення необхідних технічних характестик було виявлено, що такі показники як розміри внутрішнього та зовнішнього блоку, а саме висота та глибина переплутані місцями, шо не уможливлює підтвердити дані характеристики. Також просимо, щоб була можливість надати еквівалент, розширити діапазон даних показників. А саме:
Розмір внутрішнього блоку (Ш*В*Г) 1200*300*750
Розмір зовнішнього блоку (Ш*В*Г): 980*975*375
Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що до тендерної документації по закупівлі «39710000-2 Електричні побутові прилади Обладнання кліматичне», було внесено зміни.
Дата відповіді:
17.07.2026 11:09
Відповідь надана
Тип кондиціювання
Номер:
d6addbaf72fd4575941ff73725f40bbd
Дата опублікування:
14.07.2026 15:47
Опис:
Добрий день!
При підборі обладнання на попередній тендер, що не відбувся, нами було виявлено, що задані характеристики відповідають не канальному, а підлогово-стельовому типу виконання системи кондиціювання.
З огляду на відсутність учасників у попередньому тендері, пропонуємо замовнику розглянути внесення зміни до технічної частини в розрізі типу кондиціювання, та не обмежувати учасників виключно системами канального виконання. Таким чином замовник дасть можливість запропонувати не тільки бренд MDV, а також і еквіваленти з подекуди кращими характеристиками ніж запитуються.
Відповідь:
Доброго дня. Повідомляємо, що до технічних характеристик предмету закупівлі було внесено зміни. Технічні характеристики товару, що вимагає Замовник повністю відповідають характеристикам канальних спліт систем та потребам Замовника.
Дата відповіді:
17.07.2026 11:09